MENU |

Rolety

Rolety zewnętrzne

 

Ellux oferuje Państwu rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe które stanowią nie tylko doskonałą izolację termiczną i akustyczną, ale też zabezpieczają przed nieproszonymi gośćmi. Nowoczesne systemy sterowania (manualne lub automatyczne) stanowią gwarancję prostoty użytkowania. Sprzedajemy rolety zewnętrzne firmy VERTEX które dostępne są w następujących systemach: adaptacyjnym, podtynkowym, RKS i nadstawnym. Aby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na strony producentów:  https://vertex.pl/pl/.

Ponadto montujemy rolokraty wykonane z aluminium ekstrudowanego. Zabezpieczają one w skuteczny sposób witryny sklepowe, magazyny i pomieszczenia wymagające dobrej wentylacji.

Możemy wyróżnić wśród nich następujące systemy:

- adaptacyjny,

- podtynkowy,

- RKS,

- nadstawny

 

Rolety wewnętrzne

 

Nasz firma oferuje również szeroki wybór rolet wewnętrznych, dzięki któremu możliwe jest  ich wszechstronne zastosowanie. Rolety wewnętrzne są idealnym rozwiązaniem, pozwalającym swobodnie regulować stopień natężenia światła w pomieszczeniu.

Żaluzje pionowe rewelacyjnie sprawdzają się w biurach, z kolei rolety materiałowe w prywatnych mieszkaniach.

Rolety wewnętrzne są dostępne w następujących systemach:

- mini z żyłką;

- roleta dzień/noc;

- roleta mini w kasecie;

- rolety pionowe;

- moskitiery;

- markizy.

 

Możecie Państwo wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej naszych rolet i markiz, dopasowując konkretny artykuł do danego wnętrza.

Aby obejrzeć możliwe wzory, zapraszamy na stronę producenta  VERTEX oraz TEXJON, a także na naszej stronie lub bezpośrednio w siedzibie firmy.

 

Poniżej niektóre dostępne modele naszych rolet i markiz:

- żaluzje pionowe

- roleta mini z żyłką

- prestige w kasecie

- markiza

- moskitiera