MENU |

Sypialnia

Łóżka

 

Nasz sklep oferuje wyposażenie najważniejsze dla każdej sypialni – łóżka, materace, stelaże, kołdry, prześcieradła, poduszki oraz narzuty.

Współpracujemy z jednym z wiodących w tej branży producentów - firmą Janpol. Naszym klientom gwarantujemy szybki i sprawny serwis, fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo.

Łóżka znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z drewna bukowego. Dobrze wysuszone i przygotowane drewno gwarantuje wysoką jakość produktów.

Aby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszemy na stronę firmy Janpol oraz Drew Wis, a także prosimy o kontakt z naszą firmą.

Przykładowe modele dostępnych łóżek:

Łóżko LADA

Łóżko MIŁOSZ

Łóżko TORSTEN

Łóżko FILIP

Łóżko DITA

 

Materace

 

Nasz firma służy profesjonalnym doradztwem w zakresie materacy, dzięki temu każdy z Państwa ma możliwość doboru najodpowiedniejszego dla siebie materaca. Dodatkowo, na niektóre z materaców oferujemy obniżony VAT z uwagi na ich atesty rehabilitacyjne i zdrowotne.

W asortymencie firmy Janpol można znaleźć zarówno materace standardowe, jak i rehabilitacyjne. Szeroki wybór producenta gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, zapraszymy na stronę naszego dostawcy - Janpol

W ofercie firmy Janpol można znaleźć materace rehabilitacyjne polecane również dla tych, którzy mają problemy z kręgosłupem.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie:

- materace lateksowe

- materace kieszeniowe

- materace z pianki termoelastycznej

- materace z wkładem kokosowym

- materace dziecięce

- materace hotelowe

- poduszki profilowane

- stelaże

 

Tekstylia

 

Oferujemy Państwu znakomite jakościowo kołdry, prześcieradła, poduszki, pościele, narzuty oraz ręczniki. 

Aby zapewnić komfort oraz najwyższą jakość tych produktów, współpracujemy ze sprawdzonymi producentami: Piórex, Andropol.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji, zapraszamy do naszego sklepu oraz na strony producentów.

 

 

 

 

Dodatki 

 

Oferujemy również dodatki do sypialni, takie jak: szuflady na pościel, szafeczki nocne. Nasze produkty dostępne są w każdym wymiarze podanym przez klienta.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do naszego sklepu.